Arkiverade styrelser.

2002-2003

Ordförande Åke Johansson
Sekreterare Jonas Bengtsson
Kassör Stefan Sandinge
Ledamot (vice ordf.) P-A Lundgren
Ledamot (vice sekr.) Arne Fält
Ledamot Stefan Lundgren
Ledamot Jonas Åberg
Suppleant Patrik Andersson
Suppleant Dan Persson
Ordförande (Ungdomssektionen) Patrik Andersson
Sekreterare (Ungdomssektionen) Stefan Jensen
Ledamot (Ungdomssektionen) Lasse Lindqvist
Ledamot (Ungdomssektionen) Jonas Åberg

2003-2004

Ordförande Massimo Johansson
Sekreterare Christian Öhrvall
Kassör Stefan Sandinge
Ledamot (vice ordf.) Arne Fält
Ledamot (vice sekr.) Jan Nyman
Ledamot Stefan Lundgren
Ledamot Mats Paulin
Suppleant Patrik Andersson
Suppleant Dan Persson
Ordförande (Ungdomssektionen) Patrik Andersson
Sekreterare (Ungdomssektionen) Stefan Jensen
Ledamot (Ungdomssektionen) Lasse Lindqvist

2004-2005

Ordförande Massimo Johansson
Sekreterare Christian Öhrvall
Kassör Stefan Sandinge
Ledamot (vice ordf.) Arne Fält
Ledamot (vice sekr.) Jan Nyman
Ledamot Stefan Lundgren
Ledamot Joakim Nordh
Suppleant Patrik Andersson
Suppleant Dan Persson
Ungdomsledare Patrik Andersson

2005-2006

Ordförande Per-Anders Lundgren
Sekreterare Christian Öhrvall
Kassör Arne Fält
Ledamot (vice ordf.) Stefan Lundgren
Ledamot (vice sekr.) Jan Nyman
Ledamot Stefan Sandinge
Ledamot Bibbi Waldemarsson
Suppleant Patrik Andersson
Suppleant Dan Persson
Ungdomsledare Patrik Andersson

2006-2007

Ordförande Per-Anders Lundgren
Sekreterare Christian Öhrvall
Kassör Arne Fält/Hans Lindmark
Ledamot (vice ordf.) Stefan Lundgren
Ledamot (vice sekr.) Stefan Sandinge
Ledamot Sven Lindahl
Ledamot Bibbi Waldemarsson
Suppleant Jan Persson
Suppleant Edward Karlsson
Ungdomsledare Patrik Andersson

2007-2008

Ordförande Stefan Sandinge
Sekreterare Margot Ek
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot (vice ordf.) Stefan Lundgren
Ledamot (vice sekr.) Christian Öhrvall
Ledamot Hans Lindmark
Ledamot Jan Persson
Suppleant Niklas Larsson
Suppleant Anders Karlsson
Ungdomsledare Magnus Flack
Ungdomsledare Anders Karlsson

2008-2009

Ordförande Stefan Sandinge
Sekreterare
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot
Ledamot
Suppleant
Suppleant
Revisor
Revisorsuppleant
Ungdomsledare

2010-2011

Ordförande Stefan Sandinge
Sekreterare Hans Lindmark
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot Hans Lindmark
Ledamot Rolf Andersson
Suppleant Kim Hansson
Suppleant Kristoffer Lindmark
Revisor Anna Pettersson
Revisorsuppleant Mats Holgersson
Ungdomsledare Stefan Lundgren

2011-2012

Ordförande Ulf Josefsson
Sekreterare Rolf Andersson
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot Rolf Andersson
Ledamot Peter Brandt
Suppleant Rose-Marie Karlsson
Suppleant Kim Hansson
Revisor Anna Pettersson
Revisorsuppleant Christina Lundgren
Ungdomsledare Ulf Josefsson

2012-2013

Ordförande Ulf Josefsson
Sekreterare Rolf Andersson
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot Stefan Lundgren
Ledamot Peter Brandt
Suppleant Rose-Marie Karlsson
Suppleant Kim Hansson
Revisor Anna Pettersson
Revisorsuppleant Christina Lundgren
Ungdomsledare Ulf Josefsson
Ordförande Ulf Josefsson
Sekreterare Rolf Andersson
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot Stefan Lundgren
Ledamot Peter Brandt
Suppleant Rose-Marie Karlsson
Suppleant Kim Hansson
Revisor Anna Pettersson
Revisorsuppleant Christina Lundgren
Ungdomsledare Ulf Josefsson

2013-2014

Ordförande Ulf Josefsson
Sekreterare
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot
Ledamot
Suppleant
Suppleant
Revisor
Revisorsuppleant
Ungdomsledare Ulf Josefsson

2014-2015

Ordförande Ulf Josefsson
Sekreterare Rose-Marie Karlsson
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot Kim Hansson
Ledamot Peter Brandt
Suppleant Andreas Persson
Suppleant Emil Sporre
Revisor Rolf Andersson
Revisorsuppleant Christina Lundgren
Ungdomsledare Ulf Josefsson

2015-2016

Ordförande Ulf Josefsson
Sekreterare Rose-Marie Karlsson
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot Kim Hansson
Ledamot Emil Sporre
Suppleant Andreas Persson
Suppleant Marcus Svensson
Revisor Rolf Andersson
Revisorsuppleant Christina Lundgren
Ungdomsledare Ulf Josefsson
Ungdomsledare Sara Steen

2016-2017

Ordförande Ulf Josefsson
Sekreterare Rose-Marie Karlsson
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot Emil Sporre
Ledamot Kim Hansson
Suppleant Andreas Persson
Suppleant Marcus Svensson
Ungdomsledare Ulf Josefsson
Revisor Rolf Andersson
Revisorsuppleant Christina Lundgren

2017-2018

Ordförande Ulf Josefsson
Sekreterare Rose-Marie Karlsson
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot Emil Sporre
Ledamot Andreas Persson
Suppleant Rolf Andersson
Suppleant Marcus Svensson
Ungdomsledare Ulf Josefsson
Revisor Kim Hansson
Revisorsuppleant Christina Lundgren

2018-2019

Ordförande Ulf Josefsson
Sekreterare Rolf Andersson
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot Andreas Persson
Ledamot Emil Sporre
Suppleant Magnus Öberg
Suppleant Marcus Svensson
Ungdomsledare Ulf Josefsson
Revisor Ralf Sappelt
Revisorsuppleant Christina Nordh

2019-2020

Ordförande Ulf Josefsson
Sekreterare Rolf Andersson
Kassör Bibbi Waldemarsson
Ledamot Andreas Persson
Ledamot Magnus Öberg
Suppleant Emil Sporre
Suppleant Sara Steen
Ungdomsledare Ulf Josefsson
Revisor Ralf Sappelt
Revisorsuppleant Christina Nordh

Senaste aktivitet

Omg 4 A-Solängen och IFK...
Vi får se hur långt detta referat om...
Publicerad 27 september 2020 22:28
Av Magnus Öberg i Matchreferat
Matchresultat inrapporterat
Nu är matchen IFK Göteborg Bowling Herr -...
Publicerad 26 september 2020 17:46
I Seriespel
Matchresultat inrapporterat
Nu är matchen BF Solängen - Halmia BS...
Publicerad 26 september 2020 15:43
I Seriespel
Matchresultat inrapporterat
Nu är matchen Halmia BS F - BK Ohm F...
Publicerad 26 september 2020 11:55
I Seriespel
Omg 3 A-Falkenberg F och...
A hade prestigemöte mot Falkenberg, en av...
Publicerad 20 september 2020 10:31
Av Magnus Öberg i Matchreferat

Stöd oss